KEITH HARING (1958 - 1990)
KEITH HARING (1958 - 1990) - "Chocolate Buddha" - Litho - Gesigneerd in potlood - Gedateerd 1989 - Genummerd 69/90 - 56 x 70 cm
17 May 2024
Belgium, Ostend
17 May 2024
Belgium, Ostend