LOT 6
KINESISKT SKÅP
Trä med lackbehandling i cinnoberrött. Kina, 1900-tal. Höjd 192, bredd 104 cm. Slitage, repor, märken. Proveniens: Designhem från Malmö.
17 Oct 2017
Sweden, Landskrona
17 Oct 2017
Sweden, Landskrona