LOT 120

KIRMAN

Handknuten. Ull på bomullsvarp. Persien, antik, 1800-talets slut. 383x300 cm. Åldersrelaterat slitage, i behov av översyn.

16 Jan 2018
Sweden, Landskrona

16 Jan 2018
Sweden, Landskrona