LOT 120
KIRMAN
Handknuten. Ull på bomullsvarp. Persien, antik, 1800-talets slut. 383x300 cm. Åldersrelaterat slitage, i behov av översyn.
16 Jan 2018
Sweden, Landskrona
16 Jan 2018
Sweden, Landskrona