LOT 92
KONTORSSTOL
Betsad bok med skinnklädsel. Engelsk stil, 1900-talets andra hälft. Smärre repor och märken.
25 Sep 2018
Sweden, Landskrona
25 Sep 2018
Sweden, Landskrona