LOT 138
KRISTIAN VEDEL, BARNSTOLAR, FYRA ST
Laminerat trä. Torben Örskov & Co. Höjd 41 cm. Smärre skador, repor, märken, ej kompletta.
16 Jan 2018
Sweden, Landskrona
16 Jan 2018
Sweden, Landskrona