LOT 144
KRUTBOX
Läder med smidesbeslag. England, 1900-talets första hälft. Höjd 48, bredd 60 cm. Repor, märken.
16 Jan 2018
Sweden, Landskrona
16 Jan 2018
Sweden, Landskrona