LOT 73

Kamerscherm. Japan. Rimpa school. Tweede helft 17de eeuw. Zesdelig. Met voorstelling van herfstbloemen op een

Description EN
A six panel Japanese Rimpa school folding screen. Second half 17th century.
With autumn flowers on a background of oxidised silver.
Title in Japanese on the right 'Ginji hana no zu' meaning 'Depiction of flowers against a mica (silvery) background'.

Provenance and certificate:
Zen gallery, Brussels, 30.1.1994

Beschrijving NL
Kamerscherm. Japan. Rimpa school. Tweede helft 17de eeuw.
Zesdelig. Met voorstelling van herfstbloemen op een achtergrond van zeer geoxydeerd zilver.
Op de zijkant rechts titel in het Japans Ginji hana no zu wat betekent 'voorstelling van bloemen op een zilverachtige achtergrond'.

Herkomst en certificaat:
Zen gallery, Brussel, 30.1.1994

Description FR
Paravent. Japon. Ecole de Rimpa. Deuxième moitié du 17ème siècle.
En six parties. Figurant des fleurs automnales sur un fond en argent oxydé.
Etiquette sur le côté mentionnant Ginji hana no zu signifiant 'figuration de fleurs sur fond argenté'.

Provenance et certificat:
Zen gallery, Bruxelles, 30.1.1994
Size: 143 x 335 x 1.8 cm , 158 x 350 x 1.8 cm (met buiten-en binnenkader)

08 Oct 2021
Belgium, Antwerp

Description EN

Provenance and certificate:

Beschrijving NL

Herkomst en certificaat:

Description FR

Provenance et certificat:

08 Oct 2021
Belgium, Antwerp