LOT 20
Kandelabrar 1 par 1930-tal
troligen Danmark, tenn, för vardera 3 ljus, höjd 31, bredd 28, proveniens: storsamlaren Leif Jonsson, Vaggeryd
07 Apr 2024
Sweden, Jonkoping
07 Apr 2024
Sweden, Jonkoping