Kang Xi vaas, H 20,2 cm.

Chinees porseleinen kang xi vaas met floraal/draak decor. 18e Eeuw. Haarlijn + bovenrand gelijmd. Afmeting: H 20,2 cm. In redelijke staat.

18 Apr 2024
Netherlands, Enschede

18 Apr 2024
Netherlands, Enschede