Kapitale Chinese vaas op hocker

Kapitale Chinees porseleinen kang xi dekselpot met hocker. 17e - 18e Eeuw. Floraal decor. Onderrand deksel beschadigd, scherven aanwezig. Afmeting vaas: H 63 cm. Afmeting hocker: H 53 cm. In redelijk/goede staat.

18 Apr 2024
Netherlands, Enschede

18 Apr 2024
Netherlands, Enschede