Karel Appel (1921-2006), 'Nue' (Machteld 1964)
Painter / Artist / School
Karel Appel (1921-2006)
Technique / Size
kleurenlitho, 73x54 cm (94x73 cm incl. lijst)
Signature / Dating
gesigneerd in potlood 'appel' (rechtsonder) en genummerd 15/50 (linksonder)
Extra Text
Conditie: in de lijst beoordeeld, papier vergeeld, verder goed.
Origin / Exhibition / Lite
Herkomst: Galerie Nova Specta, Den Haag (verso met galerie label).
Painter / Artist / School
Karel Appel (1921-2006)
Technique / Size
Signature / Dating
Extra Text
Origin / Exhibition / Lite