Karel Appel (1921-2006), Zonder titel

Karel Appel (1921-2006)

Zonder titel

kleurenlitho, gesigneerd en genummerd ea

27x37 cm (met lijst: 61x70 cm)

29 Apr 2024
Netherlands, Hague

Karel Appel (1921-2006)

Zonder titel

29 Apr 2024
Netherlands, Hague