Karel Appel (1921-2006), Zonder titel
Karel Appel (1921-2006)
Zonder titel
kleurenlitho, gesigneerd en genummerd ea
27x37 cm (met lijst: 61x70 cm)
29 Apr 2024
Netherlands, Hague
Karel Appel (1921-2006)
Zonder titel
29 Apr 2024
Netherlands, Hague