LOT 116
Karel Colnot (1921-1996)
Dorpsstraatje, mogelijk in de Dordogne
rechtsonder get. en gedateerd '52
olieverf op doek, 50x40 cm
18 Mar 2020
Netherlands, Hague
olieverf op doek, 50x40 cm
18 Mar 2020
Netherlands, Hague