Karel DIERICKX (1940-2014)
Description:
Karel DIERICKX (1940-2014)
Window.
Gouache on paper, signed and dated.
Venster.
Gouache op papier, getekend en gedateerd.
Provenance: Benefietveiling ten voordele van het Project Gentbrugse Meersen
No auction fees to pay, geen veilingkosten te betalen Dimensions: 44 x 32 cm
Description:
Karel DIERICKX (1940-2014)
Window.
Venster.