Karel Gomes (1930-2016), gepatineerd bronzen sculptuur, circa 1970.

Voorstellende visser met zuidwester en wapperend net. Gemonogrammeerd K.G.

h. 50 cm, b. 55 cm.

(1)

30 Apr 2024
Netherlands, Amsterdam

h. 50 cm, b. 55 cm.

(1)

30 Apr 2024
Netherlands, Amsterdam