LOT 7
Karl Schultze (Duits, 1856-1931), Nederrijn winterlandschap bij zonsondergang
Painter / Artist / School
Karl Schultze (Duits, 1856-1931)
Technique / Size
olieverf op paneel, 40x32 cm (met lijst: 63x56 cm)
Signature / Dating
gesigneerd en onduidelijk gedateerd 'Carl Schultze.' (linksonder)
Extra Text
Conditie: oppervlaktevuil, vernis vergeeld, verder goed
28 Mar 2023
Netherlands, Hague
Painter / Artist / School
Technique / Size
Signature / Dating
Extra Text
28 Mar 2023
Netherlands, Hague