Károly Wolff (Roemeens/Hongaars, 1869-1898), Soldaten in sneeuw
Painter / Artist / School
Károly Wolff (Roemeens/Hongaars, 1869-1898)
Technique / Size
olieverf op doek, 59x74 cm (met lijst: 73x88 cm)
Signature / Dating
gesigneerd 'Wolff K.' (rechtsonder)
Origin / Exhibition / Lite
Conditie: doordrukking van het spieraam, iets oppervlaktevuil, restauratiepatch (op de achterzijde) verder goed
Painter / Artist / School
Technique / Size
Signature / Dating
Origin / Exhibition / Lite