Kast, twee deuren. China. Rood en zwart lakwerk. Deels goudgehoogde en meerkleurig gegraveerde voorstellingen van
Description EN
A Chinese partly gilt red and black lacquer cabinet. Qing dynastie, Kangxi period.
With two doors decorated with shaped rectangular panels enclosing river landscapes with figures below flower-shaped panels with rocks and birds, opening to a red lacquer interior, sides with flowering trees.
Bordered with a foliate scroll.
Provenance and certificate:
Hauteville antiquités, Brussels, 25.3.1988
Beschrijving NL
Kast, twee deuren. China.
Rood en zwart lakwerk. Deels goudgehoogde en meerkleurig gegraveerde voorstellingen van figuren in landschap op de deuren en van begroeide rotsen op de zijkant.
Origineel slot en beslag.
Herkomst en certificaat:
Hauteville antiquités, Brussel, 25.3.1988
Description FR
Armoire, deux battants. Chine. 18ème siècle.
Bois laqué rouge et noir. Scènes gravées.
Serrure et montures d'origine.
Provenance et certificat:
Hauteville antiquités, Bruxelles, 25.3.1988
Size: 148 x 130 x 40 cm
Description EN
Provenance and certificate:
Beschrijving NL
Kast, twee deuren. China.
Origineel slot en beslag.
Herkomst en certificaat:
Description FR
Provenance et certificat:
Size: 148 x 130 x 40 cm