Kees Andrea (1914-2006) (2x), Haan in landschap en een soortgelijke voorstelling
Painter / Artist / School
Kees Andrea (1914-2006) (2x)
Technique / Size
beide goauche op papier, beide 32x50 cm (resp. 47x65 cm en 45,5x63,5 cm incl. lijst)
Signature / Dating
beide gesigneerd 'K. Andréa' en één gedateerd '1946' (rechtsonder)
Extra Text
Conditie: goed, één werk met klein verfverlies rechtsonder bij de signatuur.
Painter / Artist / School
Kees Andrea (1914-2006) (2x)
Technique / Size
Signature / Dating
Extra Text