LOT 5049
Kees Maks (1876-1967), ruiter in circuspiste, litho, in de druk gemonogrammeerd C.M.M., 28 x 21 cm
13 Sep 2020
Netherlands, Utrecht
13 Sep 2020
Netherlands, Utrecht