LOT 41
Kees Roovers (1890-1978), Het bal
Painter / Artist / School
Kees Roovers (1890-1978)
Technique / Size
olieverf op board, 51x61 cm (met lijst: 62x72 cm)
Signature / Dating
gesigneerd 'Kees Roovers' (rechtsboven)
Extra Text
Conditie: vernis vergeeld en oppervlaktevuil, verder goed
28 Mar 2023
Netherlands, Hague
Painter / Artist / School
Kees Roovers (1890-1978)
Technique / Size
Signature / Dating
Extra Text
28 Mar 2023
Netherlands, Hague