Kees de Goede (1954), Zonder titel (1991)

Kees de Goede (1954)

Zonder titel (1991)

in potlood gesigneerd, gedateerd en genummerd

zeefdruk, 83x114 cm (incl. lijst)

29 Apr 2024
Netherlands, Hague

Kees de Goede (1954)

Zonder titel (1991)

29 Apr 2024
Netherlands, Hague