LOT 519

Kees van Bohemen (1928-1985), Liggend naakt

Painter / Artist / School

Kees van Bohemen (1928-1985)

Technique / Size

olieverf op doek, zonder lijst, 145x145 cm

Signature / Dating

gesigneerd en gedateerd 'KvBohemen '64' (rechtsonder)

Extra Text

Tentoongesteld in het Haags Gemeentemuseum.

Origin / Exhibition / Lite

Conditie: verfverlies langs de onderrand, craquelé en breuken in de verflaag op meerdere plekken, oppervlak vuil.

29 Mar 2023
Netherlands, Hague

Painter / Artist / School

Kees van Bohemen (1928-1985)

Technique / Size

Signature / Dating

Extra Text

Origin / Exhibition / Lite

29 Mar 2023
Netherlands, Hague