Kees van Bohemen (1928-1985), Liggend naakt
Painter / Artist / School
Kees van Bohemen (1928-1985)
Technique / Size
olieverf op doek, zonder lijst, 145x145 cm
Signature / Dating
gesigneerd en gedateerd 'KvBohemen '64' (rechtsonder)
Extra Text
Tentoongesteld in het Haags Gemeentemuseum.
Origin / Exhibition / Lite
Conditie: verfverlies langs de onderrand, craquelé en breuken in de verflaag op meerdere plekken, oppervlak vuil.
Painter / Artist / School
Kees van Bohemen (1928-1985)
Technique / Size
Signature / Dating
Extra Text
Origin / Exhibition / Lite