LOT 5531591
Kenn André Stilling cd. Olie på lærred. Komposition
Komposition af Kenn André Stilling f. 1945, olie på lærred, signeret på bagsiden samt betitlet: 'Dagen er lang' h. 97 x 130 cm.
16 Dec 2019
Denmark, Næstved
16 Dec 2019
Denmark, Næstved