LOT 86
Klaas Ooyevaar (1911-1990)
Klaas Ooyevaar (1911-1990)
“Schepen voor de Vechtbrug in Breukelen", gesigneerd 'Klaas Ooyevaar ‘62’ l.o. Volgens lijst: 200-300.-
Aquarel op papier, afm. 43x32 cm.
05 Apr 2024
Netherlands, Rotterdam
Klaas Ooyevaar (1911-1990)
05 Apr 2024
Netherlands, Rotterdam