Klaus Fussmann (1938), Landschap bij Gelting
Klaus Fussmann (1938)
Landschap bij Gelting
gesigneerd en geannoteerd en gedateerd 'August 78' (rechtsboven)
aquarel op papier, 66x69 cm (met lijst: 92x95 cm)
29 Apr 2024
Netherlands, Hague
Klaus Fussmann (1938)
Landschap bij Gelting
29 Apr 2024
Netherlands, Hague