LOT 27
Art & Antiques
Klein esdoorngefineerd speeldoosje met drie melodieën, 19e eeuw -speelt niet-, 6 × 12,5 × 8 cm
21 Apr 2024
Netherlands, Utrecht
21 Apr 2024
Netherlands, Utrecht