LOT 45
Art & Antiques
Kleine witgeglazuurde keramische kom met donkerbruine gekalligrafeerde randtekst, Nishapur, Perzië, 10e/11e eeuw -gerestaureerd-, 4 × Ø 12 cm
21 Apr 2024
Netherlands, Utrecht
21 Apr 2024
Netherlands, Utrecht