LOT 1597
Koeien in veld met klaprozen, gesigneerd r.o. onleesbaar, Engelse School, aquarel, 50 x 27 cm
04 Oct 2022
Netherlands, Hilversum
04 Oct 2022
Netherlands, Hilversum