Kopie naar Paolo Caliari (18de eeuw) , De Heilige Familie met Johannes de Doper en de Heilige Catharina

Kopie naar Paolo Caliari (18de eeuw)

De Heilige Familie met Johannes de Doper en de Heilige Catharina

olieverf op doek, 44x55 cm (met lijst: 58x70 cm)

Vergelijk dit schilderij met het origineel in de Uffizi, Florence, Inv. 1890 n. 1433.

29 Apr 2024
Netherlands, Hague

29 Apr 2024
Netherlands, Hague