LOT 344

Kress,J.P.

Commentatio succinta in constitutionum criminalem Caroli V. imperatoris, in qua nonsolum de constitutionis seu ordinationis origine Maximiliani I. verosimiliter a Goldasto adscripta disseritur... Hannover, Förster Erben, 1744. 4°. 18 Bll., 872 S., 24 Bll. Hldrbd. d. Zt. m. blauem Rsch. u. ornament. Rvergold. (Etw. best. u. leicht berieb.).

11 May 2020
Germany, Pforzheim

11 May 2020
Germany, Pforzheim