LOT 569

Krijn Giezen (1939-2011), Abstracte compositie

Painter / Artist / School

Krijn Giezen (1939-2011)

Technique / Size

gouache op papier, gemaroufleerd op doek, zonder lijst, 50x65 cm

Signature / Dating

gesigneerd 'Krijn Giezen' (linksonder) en gedateerd 'jul 65' (middenonder)

29 Mar 2023
Netherlands, Hague

Painter / Artist / School

Krijn Giezen (1939-2011)

Technique / Size

Signature / Dating

29 Mar 2023
Netherlands, Hague