LOT 569
Krijn Giezen (1939-2011), Abstracte compositie
Painter / Artist / School
Krijn Giezen (1939-2011)
Technique / Size
gouache op papier, gemaroufleerd op doek, zonder lijst, 50x65 cm
Signature / Dating
gesigneerd 'Krijn Giezen' (linksonder) en gedateerd 'jul 65' (middenonder)
29 Mar 2023
Netherlands, Hague
Painter / Artist / School
Krijn Giezen (1939-2011)
Technique / Size
Signature / Dating
29 Mar 2023
Netherlands, Hague