LOT 15
LÄKARSKÅP
Bemålad metall med glas. 1900-talets första hälft. Höjd 170, bredd 60 cm. Repor, märken, senare påskrift.
13 Feb 2018
Sweden, Landskrona
13 Feb 2018
Sweden, Landskrona