LOT 27
LÄKARSKÅP
Lackerad metall med glasskivor. 1900-talets första hälft. Höjd 179, bredd 95 cm. Repor, märken, rostangrepp.
13 Feb 2018
Sweden, Landskrona
13 Feb 2018
Sweden, Landskrona