LOT 10
LAMPBORD, ETT PAR
Jakaranda, ben i betsad ek. Modern design, 1960-tal. Höjd 52, skivornas mått 70x70 cm. Repor, märken. CITES-intyg för handel inom EU medföljer.
09 Aug 2022
Sweden, Landskrona
09 Aug 2022
Sweden, Landskrona