Unsold
Lot 0538

LEGUMIERA in silver plated firmata Cassetti

LEGUMIERA in silver plated firmata Cassetti. XX secolo. Ø cm 38 Alt. cm 17.
Date
07 May 2021
Location
Italy, Palermo