LEON DELDERENNE (1864-1921)
Description EN
Heath landscape, 1905.
Oil on canvas.
Signed and dated 'L. Delderenne/ 1905'.
Beschrijving NL
Heide landschap, 1905.
Olie op doek.
Getekend en gedateerd 'L. Delderenne/ 1905'.
Description FR
La bruyère, 1905.
Huile sur toile.
Signée et datée 'L. Delderenne/ 1905'.
Size: 62 x 90 cm, 98 x 128 x 9 cm
Description EN
Heath landscape, 1905.
Oil on canvas.
Beschrijving NL
Heide landschap, 1905.
Olie op doek.
Description FR
La bruyère, 1905.
Huile sur toile.