LEON HERBO (1850-1907)
Description EN
Farmer in transvaal, 1901.
Panel (mahogany).
Signed and dated 'Leon Herbo/ 1901'.
Beschrijving NL
Boer in transvaal, 1901.
Paneel (mahonie).
Getekend en gedateerd 'Leon Herbo/ 1901'.
Titel naar analogie met infra.
Description FR
Paysan, 1901.
Panneau (acajou).
Signé et daté 'Leon Herbo/ 1901'.
Description EN
Farmer in transvaal, 1901.
Panel (mahogany).
Beschrijving NL
Boer in transvaal, 1901.
Paneel (mahonie).
Description FR
Paysan, 1901.
Panneau (acajou).