LOT 66
LEOPOLD PLOMTEUX (1920-2008)
Composition, 1953
Huile sur toile. Signée et datée en bas à gauche.
Olieverf op doek. Links onderaan gesigneerd en gedateerd.
50 x 61 cm
Provenance/Herkomst: Collection privée / Prive collectie, Lasne.
18 Jun 2020
Belgium, Brussels
Composition, 1953
50 x 61 cm
18 Jun 2020
Belgium, Brussels