LOT 135

LEROLLE SCHOUWSTEL 3DELIG

LEROLLE SCHOUWSTEL 3DELIG

Garniture de cheminée en trois parties en bronze doré et marbre. Elle comprend une pendule à décor allégorique de la récolte et une paire de flambeaux à cinq branches. 'Lerolle Frères, Paris'
Driedelig schouwstel van verguld brons en marmer. Het bevat een schouwklok met een decor van een allegorie op de oogst en een paar vijfarmige kandelaars. 'Lerolle Frères, Paris'
45 x 63 / H= 74 cm

14 Dec 2021
Belgium, Anvers

LEROLLE SCHOUWSTEL 3DELIG

45 x 63 / H= 74 cm

14 Dec 2021
Belgium, Anvers