LOT 29

LIBANIOS.

Epistolae. Quas nunc primum maximam partem e variis codicibus, manu exaratis, edidit, latine convertit & notis illustravit J. C. Wolfius (graece et latine). Amsterdam, Janssonius-Waesberg 1738. Fol. Mit gestoch. Titelvignette. 10 Bll., 865 S. Ldr. d. Zt. mit Rücken- und Deckelvergoldung (berieben und etwas bestoßen).

18 Dec 2019
Austria, Vienna

18 Dec 2019
Austria, Vienna