LOT 103
LICIO ZANETTI, MURANO SKULPTUR
Glas och förgyllt smide fågel. Murano. Sign. Höjd 37 cm.
14 Aug 2018
Sweden, Landskrona
14 Aug 2018
Sweden, Landskrona