LOT 130
LJUSSTAKAR, 2+1
Nysilver. Rokokostil, 1900-talets första hälft. Höjd 17-26 cm. Repor, märken.
17 Oct 2017
Sweden, Landskrona
17 Oct 2017
Sweden, Landskrona