LOT 38
LJUSSTAKAR, SEX ST
Mässing. 1800-tal. Höjd 15,5-20,5 cm. Åldersrelaterat slitage.
11 Aug 2020
Sweden, Landskrona
11 Aug 2020
Sweden, Landskrona