LOT 122
LJUSSTAKAR, TVÅ ST, SNARLIKA
Förgylld och patinerad brons. 1800-tal. Uppburna av karyatider. Höjd ca 28 cm. Smärre bristningar i fötterna.
17 Oct 2017
Sweden, Landskrona
17 Oct 2017
Sweden, Landskrona