LODEWIJK JOHANNES KLEYN (1817-1897) (toe te schrijven aan/à attribuer à/to be attributed to)
Description EN
Dutch riverscape in winter with scaters on the ice near a ruin.
Panel (mahogany). Not signed.
Frame damaged on the left side and restored.
Beschrijving NL
Bevroren Hollands rivierlandschap met figuren op het ijs bij ruïne.
Paneel (mahonie). Niet getekend.
Kader links beschadigd en gerestaureerd.
Description FR
Paysage aquatique enneigé en Hollande avec figures sur la glace près d'une ruine.
Panneau (acajou). Pas signé.
Description EN
Panel (mahogany). Not signed.
Beschrijving NL
Description FR
Panneau (acajou). Pas signé.