LOUIS VAN ENGELEN (1856-1940)
Description EN
'Kipdorpbrug, Antwerpen', 1929
Oil on canvas (relined).
Signed and dated 'L. Van Engelen/ Antw II-IXXX'.
Provenance & certificate:
Berko Fine Paintings, Knokke-Heist, 22.3.1997
Beschrijving NL
Olie op doek (verdoekt).
Getekend en gedateerd 'L. Van Engelen/ Antw II-IXXX'.
Herkomst & certificaat:
Description FR
Huile sur toile (rentoilée).
Signée et datée 'L. Van Engelen/ Antw II-IXXX'.
Provenance et certificat:
Size: 61.5 x 81 cm, 87 x 104 cm
Description EN
Oil on canvas (relined).
Provenance & certificate:
Beschrijving NL
Olie op doek (verdoekt).
Herkomst & certificaat:
Description FR
Huile sur toile (rentoilée).
Provenance et certificat: