LUCAS VAN GASSEL (1500-1570) (naar/d'après/after)
Description EN
Saint Anthony in landscape.
Engraving, probably by Johannes or Lucas van Doetechum (as mentioned by the online catalogue Rijksmuseum), edited by Hieronymus Cock.
Signed, titled and initials in the plate.
Beschrijving NL
Landschap met de heilige Antonius.
Gravure door Johannes of Lucas van Doetechum (volgens online catalogus Rijksmuseum), uitgegeven door Hieronymus Cock (1518-1570).
Getekend, getiteld en gemonogrammeerd onderaan in de plaat 'h. cock excud', 'Salve antoni', 'GL'.
Kleine marges. Met onleesbaar watermerk. Met één strip langs de bovenzijde op verso gemonteerd op drager. Onder passe-partout.
Description FR
Saint Antoine dans un paysage.
Gravure par Johannes ou Lucas van Doetechum (d'aprés le catalogue online du Rijksmuseum), éditée par Hieronymus Cock. Signée, titrée et monogrammée dans le cuivre. Petites marges. Filigrane illisible. Montée sur support. Sous passe-partout.
http://hdl.handle.net/10934/RM0001.COLLECT.115508
Size: 235 x 330 mm
Description EN
Saint Anthony in landscape.
Beschrijving NL
Description FR
Size: 235 x 330 mm