LOT 29
LYKTA SAMT LUPP MED STÄLLNING
Mässing och glas. 18/1900-tal. Höjd 27 och 55 cm. Repor, märken.
Proveniens: Kontinentalt samlarhem.
08 Jun 2021
Sweden, Landskrona
08 Jun 2021
Sweden, Landskrona