Lapponia Bjorn Weckstrom 'Kukkiva Muuri', 1973, 14 kt gouden hanger met tourmalijn aan staafjes collier, losse schakels bijgesloten, gemerkt Lapponia Bjorn Finland, jaarletter U7 voor 1973, brutogewicht 47.1 gram
Lapponia Bjorn Weckstrom 'Kukkiva Muuri', 1973, 14 carat gold pendant necklace set with rough tourmalines, extra links enclosed, marked Lapponia Bjorn Finland, date letter U7 for 1973, gross weight 47.1 grams